Donanımlı Araç Filomuz

Holdink Grup Lojistik, geniş araç filosu sayesinde Avrupa’nın pek çok bölgesine hizmet vermektedir. Lojistik sektörünün en önemli noktaları: araç filosunun genişliğikalitesi ve yönetim biçimidir. C2 lisansına sahip Holdink Grup Lojistik ve Depolama Hizmetleri A.Ş özmal araçları ile Avrupa’ya şeffaf, güvenilir ve inovatif bir lojistik hizmeti sağlamaktadır.

Holdink Grup, donanımlı araç filosu sayesinde Almanya, Hollanda, Belçika, Avusturya ve İsviçre’ye karayolu ile parsiyel, komple araç taşımacılığı ve güvenli lojistik hizmet sağlayıcılığı yapmaktadır. Atom Lojistik transfer sürecinde emniyete oldukça önem vermektedir. Tüm bu noktalara emniyetli bir transfer süreci yaratmak için Avrupa standartlarına uygun, çevreye duyarlı ve EURO 5 normlarına sahip araçlar kullanılmaktadır. Geniş bir araç filosuna sahip olan Holdink Grup Lojistik ve Depolama Hizmetleri, müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir. Bu sebeple müşterilerin ihtiyacı doğrultusunda talep edilen her tip ve sayıda aracı mümkün olduğunca kısa sürede temin edebilmektedir.  

CMR Sigortası Ile Güvenli Teslimat

Taşıyıcı mali mesuliyet sigortası türlerinden biri olan CMR Sigortası, uluslararası karayolu taşımacılığı yapan nakliyat firmalarının taşıdıkları yükle ilgili olarak hukuki sorumluluklarını poliçede belirtilen limitler dahilinde teminat altına alan sigorta türüdür. 31 adet çekici ve 65 adet dorseye sahip olan Holdink Grup Lojistik; kayar çatı tenteli, kapalı kasa römork ve askılı römorklarının dışında Mini Van ekspres taşıma hizmeti ile de taşınan ürünlerin cinsine bakmaksızın CMR sigortası ile teminat altına almaktadır. 

Tecrübeli Şoförler Ile Tehlikeli Madde Taşımacılığı

Tehlikeli Mal ve Kombine Taşımacılık Düzenleme Genel Müdürlüğü tarafınca kontrol edilen bu taşımacılık şekli pek çok yetkinlik ve lisans gerektirmektedir. Holdink Grup, ADR konvansiyonuna uygun tecrübeli şoförler ve donanımlı araçlar ile birlikte tehlikeli madde taşımacılığı da yapmaktadır.

Donanımlı Araçlar Ile Askılı Konfeksiyon Taşımacılığı

Holdink GrupLojistik, askılı konfeksiyon taşımacılığını etkili bir biçimde gerçekleştirmektedir. Sahip olduğu teknoloji ve müşteri iletişim ağı sayesinde konfeksiyon taşımacılığında önemli bir konuma ulaşmıştır. Taşımacılığının yanı sıra anlaşmalı depolarında sunduğu barkodlamakolilemepaketleme ve kalite kontrol gibi hizmetleri ile de sektörde büyük fark yaratmaktadır.

Mini Van Ekspres Hizmeti Ile Kısa Sürede Teslimat

Holdink Grup Lojistik, kapalı kasa römork ve askılı römorklarının yanı sıra müşterilerine Mini Van ekspres taşıma hizmeti de sunmaktadır. Mini Van ekspres servisleri ile Türkiye – Avrupa hattında 36 ile 48 saat arasında garantili teslimat olanağı sağlanmaktadır. Sektörde önemli bir yere ulaşan Atom Lojistik ve Depolama Hizmetleri A.Ş, müşterilerine karayolundan Mini Van ile gümrükleme dâhil termin garantili kapıdan kapıya teslimat hizmeti sunmaktadır.